1. Оформлення поселення здійснюється після пред’явлення Гостем паспорту або водійського посвідчення та внесення 100% оплати за весь період перебування у Готелі «Мис Доброї Надії» (далі – Готель).
 2. Бронь підтверджується внесенням 100% передоплати за весь час бронювання протягом двох днів з моменту бронювання.
 3. Час заселення – 14.00, час виїзду (час розрахунку) – 12.00 за місцевим часом.
 4. У випадку заїзду пізніше запланованої дати, сума не використаної Гостем послуги перебування компенсації не підлягає (зміна дати заїзду можлива за 48 годин до запланованої дати).
 5. Оплата за перебування здійснюється згідно з дійсними тарифами на час перебування у Готелі, на весь строк.
 6. Згідно з Податковим кодексом України (стаття 268) туристичний збір у розмірі 1% вартості усього періоду перебування  у готелі (без урахування ПДВ) не входить у вартість перебування та сплачується Гостями додатково. За наявності посвідчення про відрядження Гості звільняються від сплати туристичного збору.
 7. Оплата додаткових послуг здійснюється у повному обсязі згідно з затвердженим прейскурантом.
 8. Ранній заїзд з 6.00 до 14.00 та пізній виїзд до 19.00 оплачується додатково у розмірі 50% вартості перебування у Готелі. У випадку виїзду після 19.00 – оплата здійснюється за повну добу.
 9. Виключно за попередньою домовленістю та за наявності вільних місць у Готелі, Гість може подовжити своє перебування.
 10. Про зміну узгоджених дати та часу виїзду необхідно повідомляти на ресепшн Готелю не пізніше, ніж за 24 години до часу виїзду.
 11. У випадку дострокового виїзду або якщо Гість не заїхав, повернення коштів відбувається за умови повідомлення Гостем свого рішення на ресепшн Готелю не пізніше, ніж за 48 годин.
 12. В інтересах власної безпеки рекомендуємо не запрошувати у свій номер/котедж малознайомих людей.
 13. Перебування дітей у віці молодше 8 років з батьками додатково не сплачується, без надання додаткового місця. Перебування дітей старше 8 років оплачується за тарифом додаткового місця.
 14. Прохання дбайливо ставитися до майна Готелю. У випадку умисного/не умисного псування або втрати майна Готелю, оплата здійснюється згідно з затвердженим прейскурантом.
 15. За наявності сейфа у номері/котеджі Гостя, коштовні речі рекомендуємо зберігати у ньому. За відсутності сейфу Гість можете залишити коштовні речі на зберігання у сейфі Готелю.
 16. Прохання з повагою ставитись до інших Гостей, не підіймати галас у номерах/котеджах після 22.00
 17. Заборонено паління тютюнових виробів  та кальянів у номерах/котеджах Готелю
 18. Необхідно дотримуватись правил протипожежної безпеки, санітарної гігієни. Заборонено зберігати у номерах/котеджах легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини.
 19. Якщо працює кондиціонер, для максимального охолодження/обігріву приміщення та задля запобігання псування майна Готелю, прохання закривати вікна та двері у номер/котедж.
 20. Залишаючи номер/котедж, з метою запобігання псування майна, безглуздих витрат електроенергії, а також задля власної безпеки рекомендуємо закрити водопровідні крани, вікна; вимкнути освітлення, телевізор. Також необхідно перевірити, що магнітна карта – ключ Гостя не знаходиться в енерго – кармані біля виходу з номера.
 21. У день від’їзду, для організації остаточного розрахунку Гостя за надані послуги, прохання звернутися на ресепшн Готелю за 30 хвилин до часу розрахунку.
 22. Перебування з тваринами КАТЕГОРИЧНО заборонено.
 23. Гостям надається стоянка на території Готелю. Адміністрація комплексу не несе відповідальність за коштовні речі гостей, які були залишені в автомобілі.
 24. При бронюванні додаткових послуг Гостю необхідно повідомити на ресепшн за 2 та більше годин до початку надання послуги. У випадку не своєчасного скасування послуги відбувається повне нарахування вартості послуги Гостю
 25. Привезення своїх харчових продуктів на територію комплексу небажане.
 26. Норми кількості Гостей, що перебувають у котеджах: 1,2 кімнатний котедж – 1-2 дорослих, 3 кімнатний котедж – 1-4 дорослих.

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

З повагою,
Адміністрація Готелю «Мис Доброї Надії»