РЕСТОРАН КЕЙП

Місце для романтичного побачення, вечері з близькими і кулінарної магії. Поєднання стильного інтер’єру, різноманітності меню та винної карти створюють особливу атмосферу. Ти повернешся сюди за новими емоціями!

АЛЬТАНКИ НА ВОДІ

Альтанки на воді — одне з найзатишніших і улюблених місць відпочинку гостей на Мисі. З місткістю до 8 чоловік, вона стане Вашим улюбленим місцем проведення дозвілля в колі близьких Вам людей. Запрошуємо радіти простим речам, спілкуватися з природою, насолоджуватися співом птахів і вдихати хвойні аромати. Забронювати відпочинок можна за номером (099) — 433-22-22

РЕСТОРАН КЕЙП

Ми використовуємо тільки свіжі продукти і працюємо з перевіреними партнерами — адже саме якісні та свіжі інгредієнти дозволяють створювати справжні кулінарні шедеври.

АЛЬТАНКИ НА ВОДІ

Альтанки на воді — одне з найзатишніших і улюблених місць відпочинку гостей на Мисі. З місткістю до 8 чоловік, вона стане Вашим улюбленим місцем проведення дозвілля в колі близьких Вам людей. Запрошуємо радіти простим речам, спілкуватися з природою, насолоджуватися співом птахів і вдихати хвойні аромати.

Забронювати відпочинок можна за номером (099) — 433-22-22

ІНШІ РЕСТОРАНИ: